Afbeelding
ZVC Veenendaal

Zakarya Maow komt ZVC Veenendaal versterken

Voetbal Nieuws over ZVC Veenendaal

VEENENDAAL ZVC Veenendaal heeft zich voor volgend seizoen versterkt met de 20-jarige Zakarya Maow. Hij komt over van FC Bordeauxboys uit Ede.

Maow heeft vier seizoenen in de zaal gespeeld bij Bordeauxboys, in die periode werd hij twee keer kampioen en met zijn doelpunten had hij een belangrijk aandeel in dat succes. In de jeugd speelde hij veldvoetbal bij vv Bennekom, Blauw Geel’55 en Fortissimo.

,,Hij staat bekend als een speler die fel is in de duels, veel ballen verovert en ook regelmatig het net weet te vinden. Met die kwaliteiten hoopt hij zijn steentje bij te dragen aan het succes van ZVC”, meldt ZVC.

Maow: ,,ZVC is een warme en ambitieuze club met een uitstekende sfeer, die jonge spelers kansen biedt – dat spreekt mij enorm aan. Ik ga mijn best doen om belangrijk te zijn met goals en assists, en ik heb er alle vertrouwen in dat we met ZVC bovenin mee kunnen draaien.”

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Leonardo MUNOZ / AFP
Van de Zandschulp had ‘klapper’ op US Open nodig voor carrière 9 uur geleden
Janny: ,,De coach doet het heel goed, legt goed uit en let goed op. Het motiveert en houdt ook de pret erin!"
55-plussers sterker door ZilverFitness: Het hele lesuur een gediplomeerde vaste coach 11 uur geleden
Afbeelding
Van de Zandschulp begint in Davis Cup tegen Colombiaan Rodriguez 14 uur geleden
Loten verkopen voor de Grote Club Actie.
26 verenigingen uit Veenendaal doen mee aan Grote Clubactie 14 uur geleden
Afbeelding
VRC en Veenendaal loten thuiswedstrijd in districtsbeker 16 uur geleden
Afbeelding
NOC*NSF ziet ‘positieve signalen’ voor de sport in miljoenennota 16 sep, 13:21
Marius Penninks is voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC.
Marius Penninks voorgedragen als nieuwe voorzitter van VRC 16 sep, 07:52
advertentie
advertentie