
Solide SV Panter blijft ongeslagen in tweede periode na zege op Oranje-Wit: ‘De organisatie stond weer fantastisch’
Voetbal Nieuws over SV PanterVEENENDAAL SV Panter blijft op koers om de tweede periode te pakken. Thuis won het solide spelend met 3-1 van Oranje-Wit. Eerste achtervolger Cobu Boys volgt op acht punten, al hebben de Amersfoorters wel een duel minder gespeeld.
door Rick Praamstra
Panter speelt volgens trainer Sebastiaan Goes aanvallend ‘niet denderend’, maar heeft de organisatie prima op orde. Door een doelpunt van Ronnie Laponder gaat de vijfdeklasser met 1-0 rusten.
Na tien minuten komt Oranje-Wit bij de eerste de beste kans direct op 1-1. ,,Dan kunnen er twee dingen gebeuren” schetst Goes. ,,Of de jongens laten hun koppies hangen of ze blijven rustig. En het tweede gebeurde gelukkig. We bleven voetballen vanuit de organisatie en bleven geduldig. Rick van de Steeg maakte de 2-1 en ook nog de 3-1.”
Goes geeft zijn ploeg de complimenten. ,,De organisatie stond weer fantastisch. En ik denk dat we inmiddels het geduld hebben opgebouwd om de tegenstander moe te maken en dan toe te slaan.” Volgende week wacht een uitwedstrijd tegen Faja Lobi die vandaag met maar liefst 7-0 verloor bij Cobu Boys.






