
Aanvaller heeft het naar zijn zin bij DOVO en verlengt contract met twee jaar
Voetbal Nieuws over DOVOVEENENDAAL Opnieuw maakt DOVO de verlenging van het contract van één van de spelers bekend. Deze keer is het Lars Huber die zijn verbintenis met twee jaar verlengt tot de zomer van 2027.
De aanvaller maakte afgelopen zomer de overstap van DVS’33 Ermelo en heeft het goed naar zijn zin bij DOVO, vertelt hij op de site van de club. ,,De eerste maanden zijn geweldig! Ik ben goed opgevangen en maak deel uit van een fantastisch team”, vertelt hij.
De aanvaller kijkt niet alleen tevreden terug op zijn eerste periode bij DOVO, maar heeft ook grote verwachtingen voor de toekomst. ,,Als team zijn we bezig met een goede reeks. Maar ik zie nog veel meer potentie in ons én in de spelers individueel.”
Zelf wil hij in die ontwikkeling een belangrijke rol blijven spelen. ,,Het voelt goed om belangrijk te zijn voor het team en mijn kwaliteiten wekelijks te laten zien.”
Eerder verlengden Max den Boer, Sil Buikema, Lars Vermeulen, Nick de Bondt en Guido van Dijk al hun contract bij DOVO.






