
Veenendaalse grootmachten GVVV en DOVO loten uitduel in KNVB bekertoernooi (update)
Voetbal Nieuws over DOVO Nieuws over GVVVVEENENDAAL GVVV en DOVO weten wie hun tegenstanders worden in de tweede kwalificatieronde van de KNVB beker. De Veense grootmachten lootten allebei een uitwedstrijd. Een loting trouwens, die in Zeist verricht werd door DOVO-speler Max den Boer.
Den Boer koppelde GVVV aan het Amsterdamse AFC dat ook uitkomt in de tweede divisie. Zijn eigen DOVO speelt uit bij RKAVV Leidschendam. Die ploeg speelt in de vierde divisie. Beide Veenendaalse ploegen spelen een uitwedstrijd.
DOVO bereikte de tweede kwalificatieronde door deze week knap thuis af te rekenen met tweede divisionist Scheveningen. Op het eigen Panhuis won DOVO, na verlenging en met tien man, met 2-1. GVVV was vrijgeloot voor de eerste kwalificatieronde.
SPEELDATA
De wedstrijd van DOVO bij RKAVV staat gepland voor dinsdag 24 september, de aftrap in Leidschendam is om 20.00 uur. GVVV trapt een dag later, woensdag 25 september, om 20.00 uur af in Amsterdam tegen AFC. De winnaars van de tweede kwalificatieronde gaan naar de eerste ronde, waarin ook de meeste profclubs instromen. Ajax, AZ, Feyenoord, Go Ahead Eagles, PSV en FC Twente doen vanaf de tweede ronde mee aan het bekertoernooi.






