Afbeelding
VRC

Anton Davelaar alsnog trainer van vrouwenelftal VRC

Voetbal Nieuws over VRC

VEENENDAAL Anton Davelaar wordt alsnog de trainer van VRC Vrouwen 1. Dat heeft de Veenendaalse club bekend gemaakt. VRC maakt komend seizoen een herstart met een eerste vrouwenelftal nadat er afgelopen seizoen geen Vrouwen 1 was.

Davelaar traint al jarenlang meidenteams. Onlangs heeft hij nog de meiden van Candia MO20-1 getraind. Davelaar was vorig seizoen al aangesteld als trainer van Vrouwen 1, maar VRC moest toen op het laatste moment de stekker uit dit team halen. ,,Hij is dan ook extra gemotiveerd om met deze talentvolle groep aan de slag te gaan”, meldt VRC nu. Davelaar zal worden geassisteerd door Jasper de Ruiter.

SPEELSTERS VRC VR1

Vorige maand werd bekend dat VRC het komende seizoen weer een eerste vrouwenelftal in competitie heeft. Dit team bestaat uit Carlijn Faber, Emma Faber, Mirte de Leeuw, Sanne de Leeuw, Melissa van Engelenburg, Madelon van Engelenburg, Merel de Ruiter, Charlotte Quérain, Yara van Merkestein, Jada Hager, Amber van Kruistum, Anouk van Laar, Britt van de Weerd, Lyndsay van Manten, Eileen Heikamp en Isa Klerks.

Het team bestaat grotendeels uit meiden die doorschuiven uit de MO20-1, aangevuld met oud-speelsters van VRC Vrouwen 1. Anouk van Laar heeft de overstap van VVA naar VRC gemaakt.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Tobias de Ruiter langer coach van VZC waterpolo 7 uur geleden
Afbeelding
SKF rouwt om overlijden bestuurder en vrijwilliger Ab van Duijl 8 uur geleden
Afbeelding
DOVO speelt vijf oefenwedstrijden in voorbereiding 3 jun, 11:20
Afbeelding
Eerste dag Avondvierdaagse Veenendaal gaat door 2 jun, 16:56
Afbeelding
Zomersportweek Veenendaal keert terug in eerste week van de zomervakantie 2 jun, 13:05
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 23 2 jun, 11:51
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl 2 jun, 09:48
advertentie
advertentie