Afbeelding
Bologna FC

Veenendaler Oussama el Azzouzi maakt eerste doelpunt in Serie A

Voetbal

VEENENDAAL Voetballer Oussama el Azzouzi heeft zijn eerste doelpunt in de Italiaanse Serie A gemaakt. De Veenendaler tekende in het duel met Lazio Roma vlak voor rust voor de gelijkmaker namens Bologna, dat de wedstrijd uiteindelijk won dankzij een doelpunt van Joshua Zirkzee (1-2).

Lazio was in Stadio Olimpico op voorsprong gekomen door Gustav Isaksen. Vlak voor rust was daar dan het moment voor El Azzouzi. Lazio-doelman Ivan Provedel ging in de 39e minuut opzichtig in de fout, Bologna veroverde de bal en El Azzouzi schoot de bal binnen. De Veenendaler bleef nog even in onzekerheid omdat de scheidsrechter het doelpunt aanvankelijk afkeurde voor buitenspel, maar dat bleek niet het geval en de goal werd goedgekeurd.

De treffer van El Azzouzi was zijn eerste voor Bologna in een officiële wedstrijd. Hij stond tegen Lazio in de basiself van Bologna. Een kwartier voor tijd werd hij gewisseld. ,,Ik ben blij dat ik mijn eerste doelpunt in de Serie A heb gescoord in zo’n belangrijke wedstrijd", zegt El Azzouzi op de website van zijn club. ,,Ik geef elke dag alles en ik ben ervan overtuigd dat deze inzet altijd beloond zal worden. De trainer gaf me vertrouwen door mij in de basis te zetten en ik betaalde dat terug met mijn doelpunt zodat we deze belangrijke overwinning konden boeken."

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 21 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie