ROTTERDAM - Botic van de Zandschulp (NED) in actie tegen Quentin Halys (FRA) op de derde dag van het tennistoernooi ABN AMRO Open in Ahoy. ANP SANDER KONING
ROTTERDAM - Botic van de Zandschulp (NED) in actie tegen Quentin Halys (FRA) op de derde dag van het tennistoernooi ABN AMRO Open in Ahoy. ANP SANDER KONING anp / Sander Koning

Veenendaalse Van de Zandschulp neemt na ruim jaar afscheid van coach Lucassen

Tennis

VEENENDAAL (ANP) Botic van de Zandschulp neemt na ruim een jaar afscheid van zijn coach Peter Lucassen. Dat meldt de 29-jarige Nederlandse tennisser op Instagram.

“In gezamenlijk overleg hebben Peter en ik deze week besloten om onze samenwerking te beëindigen”, schrijft Van de Zandschulp. “De samenwerking, die wij een jaar geleden hernieuwd gestart zijn, bood ons beiden niet het perspectief, zoals we dat beoogden. Daarom hebben we besloten dat het beter is dat ieder zijn eigen weg gaat. De komende periode ga ik in alle rust de samenstelling van een nieuw begeleidingsteam onderzoeken.”

Van de Zandschulp strandde vorige maand op het grandslamtoernooi van Roland Garros in de eerste ronde. Aan het begin van deze week meldde hij zich met een bovenarmblessure af voor het Libéma Open in Rosmalen. Van de Zandschulp neemt op de wereldranglijst de 90e plek in. In 2022 bereikte hij zijn hoogste positie op de mondiale ranking, de 22e plaats.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Wielercafé in Downtown tijdens Veenendaalse wielerweek 1 uur geleden
Danny Seising verlengt zijn contract bij vv Veenendaal.
Beide doelmannen verlengen contract bij vv Veenendaal 4 uur geleden
Afbeelding
Koninklijke Onderscheiding voor 18 Veenendalers bij lintjesregen 5 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 17 9 uur geleden
Michael Engelblik is door VHMC Spitsbergen gepresenteerd als de nieuwe trainer/coach van Dames 1 en technisch manager van de club
Spitsbergen haalt voormalig bondscoach binnen: ‘Professionaliseringsslag voor de hele club’ 23 apr, 10:45
Afbeelding
DOVO-talent maakt overstap naar De Graafschap 23 apr, 09:10
Botic van de Zandschulp uit Veenendaal is niet fit genoeg om te spelen.
Van de Zandschulp zegt af voor masterstoernooi in Madrid 22 apr, 16:31