
SKF-dames verliezen bij Den Helder: ’Positivisme overheerst toch’
TafeltennisVEENENDAAL De tafeltennisvrouwen van SKF hebben met 5-2 verloren van Den Helder. De tweede nederlaag voorjaarscompetitie tweede fase. ,,Er had misschien meer ingezeten. Maar zij hebben twee speelsters (Shuohan Men en Ana Gogorita, red.) waarvan het moeilijk winnen is”, steekt Melanie Bierdrager van wal.
door Eip Janssen
NET VERKEERD
Melanie Bierdrager stipt aan dat zij tegen Ana Gogorita de kansen in de eerste twee games heeft gemist. ,,Ik verlies uiteindelijk in vier games. Maar wat als ik een 10-8 voorsprong in de eerste game niet laat glippen. Ik win de tweede game en het was 2-0 voor mij geweest. Wij kennen elkaar heel goed. Hebben veel tegen elkaar gespeeld. Ana gooide het tempo omhoog en ik ging de ‘bietenbrug’ op”, analyseerde de SKF-speelster.
Melanie Bierdrager was zelf te bescheiden haar overtuigende winst op Yoeke Gunsing te noemen. Met drie games die een 11-5 eindstand liet zien, geeft vertrouwen voor een volgende wedstrijd. ,,Praten over teamgenoten gaat me beter af, dan over mezelf”, vult ze na enige aandrang aan.
Zij toonde zich sowieso een teamplayer. ,,Ik ben blij dat Robin Klomp een partij won. Zij speelt echt goed, maar dat is niet altijd in de eindscore tot uitdrukking gekomen. Nu werd de speelster Yoeke Gunsing in vier games verslagen. Dat geeft Robin vast een ‘boost’. En dat is goed voor de halve finale.”
Carla Nouwen bleef deze wedstrijd zonder puntenwinst. ,,Het was vaak close. Maar Carla was niet helemaal fit. In het dubbel speelde ik met haar. Dat was close met nederlagen van 11-9 en 12-10. De 5-2 nederlaag had ook met een beetje geluk misschien 4-3 kunnen zijn. Ik verwacht dat SKF als derde eindigt. Dat betekent in de halve finale een uitwedstrijd tegen VTV (N). Eerder met 3-4 in eigen huis verloren. Ik geloof zeker dat een optimaal gemotiveerd SKF heeft daar kansen. Het zal met name dan afhangen wie tegen wie speelt. Maar goed dat is toekomstmuziek”, sluit Bierdrager af.






