Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 40
OverigVEENENDAAL We hebben weer een vol sportprogramma deze week. Voor komend weekend staan de volgende sportwedstrijden op het programma.
ZAALVOETBAL
Vrijdag 8 oktober
ZVC Veenendaal - FC Weesp, 20.30
VOETBAL
Zaterdag 9 oktober
GVVV - HHC Hardenberg, 14.30
Stedoco - DOVO, 14.30
Go Ahead Kampen - De Merino’s, 15.00
VRC - Lelystad’67, 14.00
Veenendaal - Advendo’57, 15.00
SV Panter - Musketiers, 14.30
FC Lisse O23 - DOVO O23, 12.00
SKV VR1 - GVVV VR1, 15.00
DOVO VR1 - VRC VR1, 11.30
SVL/CDW/SVF VR1 - De Merino’s VR1, 12.00
KORFBAL
Zaterdag 9 oktober
SKF - GG/IJskoud de Beste, 15.30
VOLLEYBAL
Zaterdag 9 oktober
VCV (v) - Avior, 17.00
VCV (m) - Zaanstad, 20.00
WATERPOLO
Zaterdag 9 oktober
VZC - Brandenburg, 19.45
TAFELTENNIS
Zaterdag 9 oktober
Avanti - SKF (m), 15.00
Zondag 10 oktober
Den Helder - SKF (v), 14.00
BADMINTON
Zaterdag 9 oktober
BC ‘t Veen - Ricochet 2, 12.00
HOCKEY
Vrijdag 8 oktober
Spitsbergen (m) - MHCN, 20.30 (SilverCup)
Zondag 10 oktober
Loenen - Spitsbergen (v), 12.45
Doorn - Spitsbergen (m), 14.45
HONKBAL
Zondag 10 oktober
Almere 3 - Blue Socks, 15.00
PADEL
Vrijdag 8 oktober
De Ridderweide - VTC, 19.00
Zaterdag 9 oktober
Keltenwoud 3 - VTC, 10.00
Zondag 10 oktober
VTC - Keltenwoud 2, 13.00
TENNIS
VTC
Zaterdag 9 oktober
Heren: VTC - ETC, 10.00
Heren dubbel: VTC - Groenendaal, 13.00
Dames: VTC - Rapiditas, 13.00
Gemengd: VTC - NVLTB 3, 10.00
Gemengd dubbel: De Ridderweide - VTC, 13.30
Zondag 10 oktober
Heren: VTC - Venlo, 10.00
Dames: VTC - Te Werve, 10.00
TV Spitsbergen
Zaterdag 9 oktober
Heren: Herveld - Spitsbergen, 12.00
Dames dubbel: Spitsbergen - Ludenti 3, 13.00
Gemengd: Spitsbergen - Maarn, 13.00
Gemengd dubbel: Hartog - Spitsbergen, 10.00
Zondag 10 oktober
Gemengd: At Risk 3 - Spitsbergen, 09.30
TVVW
Vrijdag 8 oktober
Heren dubbel: TVVW - De Uithof, 19.00
Gemengd dubbel: TVVW - Dicke Rijst 4, 19.00
Zaterdag 9 oktober
Heren dubbel: TVVW - Columbae, 12.30
Gemengd: Larsheim - TVVW, 10.00
Gemengd dubbel: TVVW - Risenborgh 3, 12.30