Afbeelding
Anne Ruth Berkhof

Korfballers SKF weten niet te winnen van topploeg

Korfbal

VEENENDAAL De korfballers van SKF hebben zaterdagavond verloren van het sterke Dindoa. In Ermelo werd het 17-11 voor de nummer twee van de competitie. Dindoa wist bij de start van de wedstrijd direct het initiatief te nemen. SKF kwam nog terug op 2-2 waarna de thuisploeg in een kort tijdsbestek meermaals scoorde en uitliep naar een 8-3 voorsprong. De ploegen gingen met 11-4 rusten. 

In de tweede helft opende SKF de score al was het verschil al gemaakt. Ze gingen wel net iets beter met hun kansen om dan in de eerste helft. SKF scoorde zeven keer tegenover zes doelpunten van Dindoa wat niet voldoende was om er nog een spannende slotfase uit te halen. 

Trainer Dennis Brunt over de nederlaag. ,,Het is jammer van het verlies in een matige wedstrijd waarin we verdedigend het plan goed uitvoerden en aanvallend de scherpte misten om de tegenstander pijn te doen. Uiteindelijk breken we de aanvallen van Dindoa niet goed genoeg af waardoor zij veel te veel kansen konden blijven nemen. We hadden graag het goede spel van de vorige twee wedstrijden een vervolg gegeven.’’

SKF speelt volgende week de laatste zaalwedstrijd thuis tegen de nummer twee van de competitie, Oost Arnhem.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
DOVO haalt jonge doelman naar Panhuis 4 uur geleden
Blue Socks slaat toe op sportpark Spitsbergen en neemt met een overtuigende 13-7 overwinning revanche op Bedrocks.
Van Gent Finaleweken: Blue Socks neemt revanche op Bedrocks: ‘Vandaag was het eindelijk raak aan slag’ 7 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Waterpolomannen VZC kampioen: ‘Heerlijk om de beste te zijn’ (met video) 25 apr, 19:59
Pieter van den Berg in actie tijdens de wedstrijd.
Van Gent Finaleweken: Tafeltennissers SKF moeten in de herkansing voor promotie (video) 25 apr, 19:58
Jairo Soetowidjojo (hier op archieffoto) was trefzeker voor VRC
Van Gent Finaleweken: VRC ziet Roda’46 in slotfase langszij komen: ‘Het doel is behaald’ 25 apr, 19:57
Quincy Veenhof (hier op archieffoto) zorgde voor de gelijkmaker namens GVVV
Van Gent Finaleweken: GVVV komt laat op gang tegen IJsselmeervogels: ‘Deze zege geeft rust aan de hele organisatie’ 25 apr, 19:45
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: De Merino’s wint en heeft de top vier weer in eigen hand 25 apr, 18:33