Afbeelding
Annelies van Dijk

Drie keer goud Annelies van Dijk op NK turnen in Ahoy

Gymnastiek

VEENENDAAL Het was een succesvol Nederlands Kampioenschap turnen voor Annelies van Dijk. De Veenendaalse kwam in Ahoy in Rotterdam uit bij het springen en ze nam maar liefst drie gouden medailles mee naar huis.

De Veenendaalse, die in het verleden uitstapjes maakte naar onder meer het skeleton en atletiek, heeft dit jaar in februari het springen weer opgepakt en dat bleef dus niet zonder succes. Nadat Van Dijk zich bij de plaatsingswedstrijd in mei gekwalificeerd voor het NK, moest het dit weekend gebeuren in het Rotterdamse Ahoy. 

Van Dijk kwam op zaterdag in de klasse dames senior ere-A uit in drie categorieën, de minitrampoline, airtrack en de pegasus. En op alle drie de onderdelen pakte ze het goud.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 8 uur geleden
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV gisteren
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Scorebord RegiosportVeenendaal.nl gisteren
Afbeelding
SKF-speelster Shuohan Men met Nederlands team op WK tegen Roemenië 4 mei, 11:12
Afbeelding
Nog geen WK-ticket voor Fenna Achterberg met estafettevrouwen 4 mei, 09:48
Afbeelding
Quincy Arends keert terug bij De Merino’s 4 mei, 08:35
Archieffoto
Van Gent Finaleweken: Veldseizoen begint met verlies voor korfballers van SKF 3 mei, 21:03
advertentie
advertentie