Afbeelding
WSV Dragonder Noord

WSV Dragonder Noord boekt knappe winst op ‘t Slot

Badminton

VEENENDAAL De badmintonners van WSV Dragonder Noord hebben een knappe overwinning geboekt. In Zeist werd zondag met 3-5 van ‘t Slot gewonnen.

Luca Lunetta en Maikel van Loenen begonnen met een nederlaag in de eerse eerste dubbelpartij. Nadat de eerste set was gewonnen met 21-15 werden vervolgens de tweede en derde set door veel persoonlijke fouten verloren met respectievelijk 21-8 en 21-14.

Gert Jan Enzlin en Laurens Noorda begonnen hun partij beter, ze wonnen de eerste set met 21-18. De tweede set ging gelijk op en werd nipt verloren met 21-19. In de derde set waren de Veenendalers duidelijk beter dan hun tegenstanders wat resulteerde in een 21-11 overwinning.

Vervolgens won Lunetta betrekkelijk eenvoudig zijn enkelpartij met 21-10 en 21-15. Noorda verloor zijn partij met 21-18 en 21-12 waardoor er halverwege de wedstrijd een 2-2 tussenstand stond.

De derde enkelpartij werd ook betrekkelijk eenvoudig door Enzlin gewonnen met 21-8 en 21-15. Als laatste enkelpartij stond Roland Halekor de gehele eerste set twee á drie punten achter op zijn tegenstander. Echter aan het einde van de set trok hij deze toch naar zich toe met 22-20. De tweede set liep hij ook net een paar punten achter zijn tegenstander aan maar kon hij het gat niet meer dichten: 21-16 verloren. De derde set trok Halekor toch nog betrekkelijk eenvoudig naar zich toe met 21-13.

Lunetta en Noorda verloren vervolgens hun dubbel met 21-16 en 21-16 waardoor de stand op dat moment 4-3 was. De laatste dubbel moest vervolgens de beslissing brengen. Van Loenen en Halekor begonnen de eerste set goed, deze werd gewonnen met 21-15. De tweede set werden er wel weer wat persoonlijke fouten gemaakt waardoor deze met 21-14 werd verloren. De derde set moest de beslissing brengen. Gelukkig voor de Veenendalers hielden Van Loenen en Halekor hun hoofd koel en wonnen ze deze met 21-12. Hierdoor stond er aan het einde van de wedstrijd een 5-3 overwinning op het scorebord.

Door deze overwinning staat Dragonder Noord voorlopig op de derde plaats in de competitie. Volgende week zondag volgt de kraker tegen de nummer 2 Beuningen.

advertentie
advertentie
Afbeelding
Voormalig voorzitter De Merino's, Baptist Meerssman, overleden: 'Een icoon in onze vereniging' 3 uur geleden
Afbeelding
Eremetaal voor Veenendaalse turnsters Marleen Epskamp en Daantje de Vries 7 uur geleden
Afbeelding
DOVO-doelman Van den Dam verlengt met twee seizoenen 29 nov., 13:22
Afbeelding
Veenendaalse clubs halen bijna 90.000 euro op met Grote Clubactie 29 nov., 08:00
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 48 28 nov., 15:13
Afbeelding
'Veel spannende wedstrijden bij Hang On Run 2023' 28 nov., 12:06
Afbeelding
Groene stroom voor de sportvoorzieningen van de gemeente Veenendaal 28 nov., 07:00