Afbeelding
Pixabay

Knap gelijkspel voor BC ‘t Veen; Dragonder Noord is koppositie kwijt

Badminton

VEENENDAAL Van alles wat op de badmintonvelden van de Veense clubs dit weekend: een gelijkspel, een nederlaag en een overwinning. Je leest er hieronder meer over.

BC ‘t Veen knokte zich in de vierde divisie naar een 4-4 gelijkspel tegen middenmoter BAN 3. De Veenendaalse punten werden gemaakt door Ben van Luttikhuizen en Janneke Bevaart in het enkelspel en in de dubbels door Van Luttikhuizen/Maarten Fondse en Fondse/Jamie van Brienen. ‘t Veen staat nog wel op de laatste positie. Komende zondag wacht de laatste wedstrijd van dit kalenderjaar, dan is koploper BC Iduna de opponent.

Het mannenteam van WSV Dragonder Noord is de koppositie kwijt. De Veenendalers speelden een topper tegen nummer twee Helios, maar leden een 1-7 nederlaag. Die kwam echter door een invalfout van Luca Lunetta, waarna de bond alle partijen waar hij in speelde veranderde in een reglementaire overwinning voor Helios. Zo werd de uitslag gewijzigd van 4-4 naar 1-7, waarmee Helios de koppositie overnam van Dragonder Noord.

Het mixteam van WSV Dragonder Noord boekte tegen Vianen wel een overwinning. Het duel tussen de twee subtoppers eindigde in 5-3. Daardoor staan beide ploegen nu met 26 punten op de derde plaats.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 6 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s gisteren
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie