
Midweekse puntendeling voor badmintonners BC ‘t Veen
BadmintonVEENENDAAL Voor de badmintonners van BC ‘t Veen stond er een midweeks duel op het programma. Dinsdagavond stond in Druten namelijk de inhaalwedstrijd tegen de plaatselijke club op het programma. Het duel eindigde onbeslist: 4-4.
De wedstrijd ging goed van start voor ‘t Veen met Wouter Fondse en Ben van Luttikhuizen die de herendubbel wisten te winnen. Ze hebben de dubbel netjes in twee sets gewonnen (21-14 en 21-17). Het damesdubbel met Dinja van Haastert en Jamie van Brienen begon in de eerste set goed met een setwinst (22-20). De tweee set hadden de tegenstanders duidelijk de overhand (8-21) en kwam het op een derde set aan. Daarin (21-19) kwamen de Veense dames goed terug maar helaas voor hen ging deze set en daarbij de wedstrijd naar de tegenstanders.
Het was nu de beurt aan Ben van Luttikhuizen om de singles af te trappen. De eerste set haalde hij met mooie cijfers binnen (21-14). De tweede set was erg spannend. Beide spelers gingen gelijk aan elkaar op. Uiteindelijk wist Van Luttikhuizen de set te winnen (21-19). Als eerste dame mocht Dinja van Haastert de baan op om te singelen. Er werden mooie rally’s gespeeld, maar de tegenstander was sterker (13-21 en 12-21).
Wouter Fondse startte zijn single sterk, al was de eerste set erg spannend. Fondse trok die set in de verlenging naar zich toe (22-20). De tweede set had de Veenendaler zijn tegenstander beter door en haalde de set met duidelijkere cijfers binnen (21-16). Jamie van Brienen ging ook goed van start in de eerste set. Deze werd nog krap aan binnen gehaald in een verlenging (22-20). Daarna maakte ze meer fouten waardoor de tweede set naar de tegenstandster ging (14-21). De derde set ging het niet beter voor Van Brienen en dus ging de partij verloren aan Druten (13-21).
Na de singles was de tussenstand 3-3. Om nog met een overwinning naar huis te gaan gingen de Veenendalers gedreven de baan op in de mixdubbels. De eerste mix werd gespeeld door Ben van Luttikhuizen en Dinja van Haastert. Zij speelden de eerste set erg sterk (21-8). De tweede set gaven de tegenstanders meer weerstand en wonnen deze (18-21). In de derde set nam ‘t Veen weer de leiding en haalde de laatste set binnen (21-13).
Als laatste wedstrijd van de avond mochten Wouter Fondse en Jamie van Brienen aan hun mix beginnen. De eerste set begon wederom sterk en werd met duidelijke cijfers binnengehaald (21-13). De tweede set was erg spannend in de slotfase en werd verloren (19-21). Het kwam aan op een derde en beslissende set. Deze ging erg moeizaam voor het Veenendaalse duo, waardoor de set werd verloren (18-21).
Na de mixen is de uiteindelijke uitslag 4-4 geworden. Veenendaal bevindt zich op de derde positie in de poule. Aankomende zondag 17 november staat de volgende wedstrijd gepland tegen BC Gova 2 uit Arnhem.






