
Eerste editie Schuiteman Valley Run Winter Edition groot succes: ‘Dit overtreft al onze verwachtingen’
AtletiekVEENENDAAL De eerste editie van de Schuiteman Valley Run Winter Edition mag met recht een groot succes worden genoemd. Het nieuwe hardloopevenement in Veenendaal Oost trok zaterdag zo’n 1000 deelnemers en was al weken van tevoren volledig uitverkocht. Onder stralende weersomstandigheden werden tijdens de Kidsrun, de 5 kilometer en de 10 kilometer indrukwekkende prestaties geleverd.
,,Het is altijd maar afwachten of een nieuw hardloopevenement gaat werken, maar dit heeft al onze verwachtingen overtroffen”, aldus de organisatie. Stichting Valley Run organiseerde dit jaar voor het eerst, naast de vertrouwde editie in juni, een extra hardloopevenement in de winter. En met succes. ,,We zijn enorm blij dat we de stap hebben genomen om nu twee keer per jaar de Valley Run te organiseren. Hardlopen leeft ook echt in Veenendaal.”
(de tekst gaat onder de foto verder)
![]()
Foto: @tedxmedia
HARDLOPEN MET EEN WINTERZONNETJE
Het parcours liep rondom de wijk Veenendaal Oost en met het winterzonnetje erbij waren de omstandigheden ideaal voor de lopers. Langs de route zorgden toeschouwers voor extra aanmoediging en na de finish konden deelnemers en bezoekers terecht op het horecaplein, waar volop werd genoten van een hapje en een drankje.
(de tekst gaat onder de foto verder)
![]()
Foto: @tedxmedia
TIENDE EDITIE SCHUITEMAN VALLEY RUN
De organisatie kijkt inmiddels alweer vooruit. Zet zaterdag 27 juni alvast in de agenda, want dan vindt de 10e editie van de Schuiteman Valley Run plaats op de vertrouwde locatie in De Ellekoot. ,,Houd onze socials de komende tijd goed in de gaten, want we gaan iets heel gaafs aankondigen voor deze jubileumeditie”, laat de organisatie weten.
















