Afbeelding
VAV

Goud, zilver en brons voor VAV op het Nederlands Kampioenschap estafette

Atletiek

VEENENDAAL De Veenendaalse Atletiek Vereniging (VAV) kan terugkijken op een geslaagd Nederlandse Estafette Kampioenschap. Op de baan van AV Startbaan in Amstelveen pakten de Veenendalers onder meer goud, zilver en brons.

Het succes begon met de mannenploeg met Jasper van Craaikamp, Bjorn Hulsebos, Tygo Hulsebos en Boaz Kalter. Zij liepen op de 4x200 meter naar een tijd van 1.32,24 en dat was goed voor het brons. Dezelfde medaille haalden ze vorig jaar ook, dus het was prolongatie van het brons.

Ook zijn de mannen (Tygo Hulsebos, Jesse Malschaert, Jasper van Craaikamp en Bjorn Hulsebos) in actie gekomen op de 4x100 meter. Hier liepen zij een tijd van 43,99 seconden waarmee ze de finale net niet haalden (zevende plaats).

De zondag ging van start met de Zweedse estafette waar Bjorn Hulsebos (400m), Jasper van Craaikamp (300m), Tygo Hulsebos (200m) en Sven Wildeboer (100m) liepen. Hierop wonnen de Veense mannen het zilver in een tijd van 2.01,76 minuut.

Daarna was het de beurt aan het gemixte team op de 4x400m estafette. Deze werd gelopen door Tygo Hulsebos, Charlotte Pelgrim, Boaz Kalter en Janne Leenders. Een podiumplaats zat er voor hen niet in, maar niettemin een nette tijd van 3.57,46 minuut (zesde plek).

Door wat uitloop stond 20 minuten later al de volgende estafette voor de deur, namelijk de 4x800m. Hier liepen Mike van Otterlo, Sven Wildeboer, Jasper van Craaikamp en Boaz Kalter naar een tijd van 9.11,36 minuut. De mannen wisten vooraf wat hun te doen stond en konden het waarmaken. Zij wisten Nederlands kampioen te worden.

Als laatste mocht de 10x100m gelopen worden. Mike van Otterlo, Charlotte Pelgrim, Janne Leenders, Jesse Malschaert, Jorn de Jager, Sven Wildeboer, Boaz Kalter, Tygo Hulsebos, Jasper van Craaikamp en Bjorn Hulsebos liepen naar een tijd van 2.02,30 minuut, goed voor de vijfde plek.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Erwin Hommerson nieuwe hoofdtrainer VRC-vrouwen 10 uur geleden
De 30-jarige Nederlander was in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Amerikaan Tommy Paul, die het grastoernooi in 2024 won.
Tennisser Van de Zandschulp strandt in tweede ronde op Queen’s 18 jun, 17:22
Van links naar rechts: Mathieu Gepkens, met op de bovenste rij hoofdtrainer Louise Gepkens en Mandy Berndsen. Onderste rij: Liza van Ginkel, Deem Vink en Sjors Pijl. Dennis Dumbraveanu ontbreekt op de foto.
VZC-zwemmers klaar voor Nederlandse Junioren Kampioenschappen 18 jun, 15:12
Lenno van Kleef schudt Martijn Bartels de hand. De trainer staat ook komend seizoen voor de groep.
vv Veenendaal: Trainer verlengt contract en nieuwe speler gepresenteerd 18 jun, 08:59
Afbeelding
Autobedrijf Braber topscorersklassement: Gouden schoen voor Gino Dix (De Merino’s) 17 jun, 09:49
Afbeelding
Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 25 17 jun, 06:49
Joey Snijders met zijn ouders Sylvia en Rob.
Twee GVVV-teams doen mee aan toernooi voor Joey Snijders in Amersfoort 16 jun, 10:42
advertentie
advertentie