
Inschrijving voor Veenendaal City Run geopend: ‘Wacht niet te lang met aanmelden’
AtletiekVEENENDAAL Het is nog minder dan honderd dagen tot de achtste editie van de Veenendaal City Run wordt gehouden. De inschrijving is geopend, en het ging meteen hard met de aanmeldingen. De Veenendaal City Run is dit jaar op vrijdag 25 oktober.
Binnen twee uur had de organisatie al meer dan honderd inschrijvingen binnen. ,,Wacht niet te lang met inschrijven voor de leukste run van Nederland”, meldt de organisatie. ,,Want vorig jaar was de Veenendaal City Run al ruim van tevoren uitverkocht.”
FUNRUN VOL LICHT EN GELUID
De Veenendaal City Run is ,,een Funrun vol licht en geluid” dwars door Winkelstad Veenendaal. De organisatie ligt in handen van Sportservice Veenendaal met als doel om zoveel mogelijk mensen met plezier in beweging te krijgen. Het plezier zit hem in de verschillende vormen van entertainment, licht- en geluidseffecten langs de route. Sportservice Veenendaal vindt het belangrijk dat iedereen mee kan doen en biedt daarom drie verschillende afstanden aan: de 1,3 kilometer lange Kwink Kidsrun, de 2,5 kilometer en 5 kilometer.
(S)COOLRUNNING
Tijdens de Veenendaal City Run sluiten leerlingen uit de tweede klas van de vier middelbare scholen uit Veenendaal het project (s)Coolrunning af. Zij zijn in de weken voorafgaand aan de loop tijdens bewegingsonderwijs bezig geweest met hardlopen en het opbouwen van conditie. Ook een training op de baan bij de atletiekvereniging (VAV) is onderdeel van dit programma. Als afsluiter lopen zij samen met hun schoolgenoten de Veenendaal City Run.
Inschrijven en meer informatie op veenendaalcityrun.nl






