Afbeelding
WSV Dragonder Noord

Gelijkspel voor WSV Dragonder Noord na spannende partij tegen Almere

Overig

VEENENDAAL Een paar maanden geleden gingen de badmintonners van WSV Dragonder Noord nog met 6-2 hard onderuit tegen Almere. Dat de Veenendalers goed bezig zijn bewezen ze afgelopen zaterdag, toen datzelfde Almere na een spannende wedstrijd op een 4-4 gelijkspel gehouden werd.

WSV Dragonder Noord schoot uit de startblokken in de thuishaven in Veenendaal Oost. Na winstpartijen in het mannendubbel, het vrouwendubbel en het enkelspel van Luca Lunetta stonden de Veenendalers met 3-0 voor. Zeker het vrouwendubbel van Desiré Halekoor en Karlijn van Oest was een spannende pot waarin het thuisteam een achterstand moest goedmaken: 18-12, 21-16, 21-18.

Drie enkelpartijen verder had Almere echter de achterstand gerepareerd. Chiara Lunetta, Twan de Jongste en Karlijn van Oest moesten hun meerdere erkennen in de tegenstander. De Jongste (21-15, 16-21 en 21-23) en Van Oest (21-14, 19-21 en 18-21) waren echter allebei dicht bij een overwinning.

Hoe dan ook, met de gemengd dubbels nog te gaan was de stand 3-3. Luca Lunetta en Chiara Lunetta wonnen hun partij, maar Twan de Jongste en Desiré Halekoor gingen onderuit. Daardoor werd de eindstand 4-4. Dat de wedstrijd met net wat meer geluk meer had kunnen opleveren voor Dragonder Noord blijkt uit het totaal aantal gemaakte punten: WSV Dragonder Noord maakte deze partij 360 punten, Almere maakte er 335.

Mail de redactie
Meld een correctie

advertentie
Afbeelding
Tennisser Van de Zandschulp simpel naar tweede ronde in Rome 9 uur geleden
Afbeelding
Kampioenschap van Veenendaal voor beginnende wielrenners 12 uur geleden
Afbeelding
Van Gent Finaleweken: Sportprogramma RegiosportVeenendaal.nl week 19 18 uur geleden
Afbeelding
Broers Bart en Youri Keuken blijven vv Veenendaal trouw 5 mei, 19:38
Afbeelding
Extra doorkomst door Veenendaal bij Veenendaal-Veenendaal 5 mei, 17:15
Gina Veerman en Rein Kreeft die bij Tafeltennisvereniging SKF het initiatief oppakken voor mensen met Parkinson om te kunnen tafeltennissen.
SKF start met tafeltennis voor mensen met Parkinson: ‘Het kan de ziekte vertragen’ 5 mei, 07:17
Afbeelding
Dennis van Beukering volgend seizoen hoofdtrainer van GVVV 4 mei, 15:32
advertentie
advertentie